Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okres 3

16. 10. 2011

Zpravodaj – Okresní přebor – skupina B – č. 04/11-12

 

Dopsáni  na soupisku – podzim 2011 po 2. kole

Rosulek   Jiří          Kovostroj Děčín „C“   03437              23.9.

 

Třetí kolo nebylo opět úplné. Teplice B odehrají utkání na Kovostroji Děčín ve středu 2.10.11.Upozorňuji Lokomotivu Ústí a TJ Lovosice, že odložená utkání musí sehrát do 9.10.2011. Ještě bych chtěla upozornit na chybu při vyplňování zápisu utkání –  u střídajícího hráče  musí být vyplněno nejdříve příjmení a pak křestní jméno.

V tomto kole zvítězili třikrát domácí. Tentokrát nadělila kanára Lokomotiva Ústí Kovostroji Děčín B. Lovosice a Roudnice vyhrály shodně 5:1. Teplice C po napínavém boji si odvezly body z Kamenice. Před posledním hráčem prohrávaly 2:1, ale měly k dobru 13 kuželek. V poslední dvojici hostující Soukup vybojoval těsné vítězství. Na kuželky vyhrál také Union Děčín v Bohušovicích.

Nejlepší hráči kola:  Charvát Tomáš   – Lovosice       451 - dorážka  134

                                 Hloušková  Věra – Loko Ústí     451 – dorážka 152

 

KO Česká Kamenice C                 -  TJ Glaverbel Czech Teplice C            2:4         1466-1483      (4:4)    29.09.

TJ Kovostroj Děčín C                    -  TJ Glaverbel Czech Teplice B        odloženo          0-0           (0:0)    05.10.

TJ Lovosice B                               -  TJ Rudolfova huť Dubí B                   5:1         1644-1587      (6:2)    29.09.

SKK Bohušovice C                       -  TJ Union Děčín B                              2:4         1408-1547      (2:6)    30.09.

TJ Lokomotiva Ústí n/L. C             -  TJ Kovostroj Děčín B                        6:0         1681-1549      (7:1)    30.09.

Sokol Roudnice n/L. B                   -  Sokol Ústí n/L. D                               5:1         1521-1422      (7:1)    01.10.

Tabulka:

  1.   TJ Lokomotiva Ústí n/L. C                   2       2    0    0         10,0:2,0        12,0:4,0        1668          4

  2.   TJ Rudolfova huť Dubí B                     3       2    0    1         13,0:5,0        16,0:8,0        1650          4

  3.   TJ Kovostroj Děčín B                          3       2    0    1         10,0:8,0        13,0:11,0      1560          4

  4.   TJ Glaverbel Czech Teplice C              3       2    0    1         10,0:8,0        11,0:13,0      1573          4

  5.   TJ Lovosice B                                     2       1    0    1           7,0:5,0        10,0:6,0        1610          2

  6.   TJ Glaverbel Czech Teplice B              2       1    0    1           6,0:6,0          9,0:7,0        1652          2

  7.   TJ Union Děčín B                               2       1    0    1           6,0:6,0          8,0:8,0        1527          2

  8.   TJ Kovostroj Děčín C                          2       1    0    1           4,0:8,0          7,0:9,0        1455          2

  9.   Sokol Roudnice n/L. B                         3       1    0    2           9,0:9,0        13,5:10,5      1407          2

10.   KO Česká Kamenice C                       3       1    0    2           6,0:12,0        9,5:14,5      1502          2

11.   SKK Bohušovice C                             3       1    0    2           6,0:12,0        8,0:16,0      1359          2

12.   Sokol Ústí n/L. D                                2       0    0    2           3,0:9,0          3,0:13,0      1346          0

 

 

 

                KO Česká Kamenice C     1466       2:4       1483     TJ Glaverbel Czech Teplice C

                                                                               (4:4)

                             ŘÍHOVÁ Eva               384        1:1       373                KASOVÁ Jana

                                  MALEC Jiří                330        0:2       385                ZVĚŘINOVÁ Jana

                  KONČICKÝ František                367        2:0       336                STAŇKOVÁ Eva

                    ŠIMEČKOVÁ Věra               385        1:1       389               SOUKUP Martin

 

rozhodčí: KONČICKÝ František    diváků: 4                                 utkání trvalo: 3:00

 

 

 

                                TJ Lovosice B     1644       5:1       1587     TJ Rudolfova huť Dubí B

                                                                               (6:2)

                         TINKA Milan, ml.                377        0:2       425               BŘEZINA Rudolf

                       VOBORNÍK Miloš                408        2:0       390                ČECHÁČEK Ladislav

                     CHARVÁT Tomáš               451        2:0       376                ROZEHNAL Bohumil

                           WÁGNER Pavel                408        2:0       396                HNILICA Milan

 

rozhodčí: <neuvedeno> diváků: 3 utkání trvalo: 1:45

 

                      SKK Bohušovice C     1408       2:4       1547     TJ Union Děčín B

                                                                               (2:6)

                        PROUZA Petr, st.                383        1:1       379                PAVELKA Václav

                              PROUZA Petr                336        0:2       428               PECHA Jan

               MLČÁKOVÁ Alena (*)                299        0:2       362                PECHA Milan, ml. (*)

                     DEVERA Josef, st.               390        1:1       378                DÍTĚ Filip

 

střídání: od 50. hodu: MLČÁKOVÁ A.+ VAHALOVÁ S. od 50. hodu: PECHA Milan, ml. + DÍTĚ Martin

rozhodčí: PERNÍČEK Martin         diváků: 4                                   utkání trvalo: 2:45

 

          TJ Lokomotiva Ústí n/L. C     1681       6:0       1549     TJ Kovostroj Děčín B

                                                                               (7:1)

                       URBANOVÁ Olga                399        2:0       382                NOVÁKOVÁ Emilie

                         OSLADIL Václav                407        2:0       384                VESELÝ Petr

                   HLOUŠKOVÁ Věra               451        2:0       408               HLADÍK Jan

           JANAČÍKOVÁ Svatoslava                424        1:1       375                DOLEJŠ Antonín

 

rozhodčí: POTMĚŠIL Václav diváků: 7 utkání trvalo: 3:00

 

                 Sokol Roudnice n/L. B     1521       5:1       1422     Sokol Ústí n/L. D

                                                                               (7:1)

                               ŠPUNDA Vít                335        1:1       374               JOUKL Michal

                        HOUDEK Antonín                373        2:0       335                PUSCHOVÁ Simona

                                   ROSA Ivan                377        2:0       353                ČAPEK Martin

             ŠIMÁČEK Zdeněk, ml.               436        2:0       360                ZATOČIL Karel

 

rozhodčí: ŠIMÁČEK Zdeněk          diváků: 2                                   utkání trvalo: 3:33

 

Ve 3.kole se v Roudnici konalo Sokolské derby mezi Roudnicí B a Ústím D,Utkání začalo lépe pro hosty,když domácí Špunda nestačil na hostujícího Joukla a prohrál o 39 kuželek.V zápětí domácí Houdek překvapivě vyhrál o 38,když hlavně ve druhé padesátce zahrál výborně – 204 a srovnal tak stav na 1:1 a začalo se od nuly.Ve třetí dvojici přidal za domácí Rosa , když vyhrál o 24 kuželek.Jako popslední přidal body po výborném výkonu Šimáček ml.,který o své výhře rozhodl už v první padesátce – 236, ve druhé půli se ozvalo bohužel jeho koleno .I tak dokázal vyhrát o 76 a završil tak první výhru Roudnice v letošním ročníku OP B. Roudnice tak vyhrála o 99 kuželek.

 

Pořadí jednotlivců:

     1.  CHARVÁT Tomáš                Lovosice B               451,0        1 / 1

     2.  JANAČÍKOVÁ Svatoslava      Lok. Ústí C                  432,5         1 / 1

     3.  BŘEZINA Rudolf                    Dubí B                        427,0         3 / 3

     4.  SKÁLA Eduard                       Teplice B                     420,5         1 / 1

     5.  BEŠŤÁK Jiří                            Teplice B                     420,5         1 / 1

     6.  HLOUŠKOVÁ Věra               Lok. Ústí C                  420,0         1 / 1

     7.  URBANOVÁ Olga                  Lok. Ústí C                  419,0         1 / 1

     8.  VOBORNÍK Miloš                  Lovosice B                  419,0         1 / 1

     9.  ŠIMÁČEK Zdeněk, ml.            Roudnice B                  418,0         3 / 3

    10.  ČECHÁČEK Ladislav              Dubí B                        417,5         2 / 3

    11.  HNILICA Milan                       Dubí B                        411,3         3 / 3

    12.  WÁGNER Pavel                      Lovosice B                  408,0         1 / 1

    13.  ULLRICH Bohumil                  Teplice B                     407,0         1 / 1

    14.  SOUKUP Martin                     Teplice C                     404,5         2 / 3

    15.  ČERMÁK Martin                     Teplice B                     403,5         1 / 1

    16.  ROZEHNAL Bohumil              Dubí B                        402,7         3 / 3

    17.  KRÁL Martin                          Roudnice B                  402,5         2 / 3

    18.  KASOVÁ Jana                        Teplice C                     398,0         3 / 3

    19.  ZVĚŘINOVÁ Jana                  Teplice C                     398,0         3 / 3

    20.  OSLADIL Václav                    Lok. Ústí C                  396,5         1 / 1

    21.  NOVÁKOVÁ Emilie               Kovostroj B                 396,3         3 / 3

    22.  ŠIMEČKOVÁ Věra                 Č. Kamenice C            391,0         2 / 2

    23.  VESELÝ Petr                          Kovostroj B                 391,0         2 / 3

    24.  DOLEJŠ Antonín                     Kovostroj B                 390,3         3 / 3

    25.  EXNEROVÁ Adéla                 Kovostroj C                 388,5         2 / 2

    26.  HLADÍK Jan                           Kovostroj B                 386,0         2 / 3

    27.  STAŇKOVÁ Eva                    Teplice C                     384,0         3 / 3

    28.  ROSA Ivan                              Roudnice B                  383,0         2 / 3

    29.  TINKA Milan, ml.                    Lovosice B                  383,0         1 / 1

    30.  ŠŤASTNÝ Zdeněk                   Kovostroj B                 382,5         2 / 3

    31.  ŘÍHOVÁ Eva                          Č. Kamenice C            381,8         2 / 2

    32.  DÍTĚ Filip                                Union Děčín B             375,5         2 / 2

    33.  MALEC Jiří                             Č. Kamenice C            365,0         2 / 2

    34.  KONČICKÝ František             Č. Kamenice C            364,5         2 / 2

    35.  EXNER Roman                        Kovostroj C                 355,0         2 / 2

    36.  HOUDEK Antonín                   Roudnice B                  353,7         3 / 3

    37.  KAZDA Jiří                             Lovosice B                  349,0         1 / 1

    38.  JOUKL Michal                        Sok. Ústí D                  347,0         2 / 2

    39.  PROUZA Petr                         Bohušovice C              337,8         2 / 2

    40.  ČAPEK Martin                        Sok. Ústí D                  337,5         2 / 2

    41.  PUSCHOVÁ Simona               Sok. Ústí D                  333,5         2 / 2

    42.  ZATOČIL Karel                      Sok. Ústí D                  328,0         2 / 2

    43.  VAHALOVÁ Sylva                 Bohušovice C              310,0         2 / 2

    44.  ŠOURKOVÁ Michaela            Bohušovice C              307,0         2 / 2

    45.  ŠPUNDA Vít                           Roudnice B                  167,5         2 / 3

          PECHA Jan                             Union Děčín B             428,0         1 / 2

          DÍTĚ Martin                            Union Děčín B             405,0         1 / 2

          BACHOR Miroslav, st.             Kovostroj C                 400,0         1 / 2

          BARBORA Lukáš                   Kovostroj C                 395,0         1 / 2

          SEDLÁK Ladislav                   Dubí B                        393,0         1 / 3

          MLČÁKOVÁ Alena                Bohušovice C              393,0         1 / 2

          DEVERA Josef, st.                  Bohušovice C              390,5         1 / 2

          PROUZA Petr, st.                    Bohušovice C              379,0         1 / 2

          PECHA Milan, ml.                   Union Děčín B             371,0         1 / 2

          VACEK Lukáš                        Teplice C                     369,0         1 / 3

          ČECH Vladimír                        Union Děčín B             358,0         1 / 2

          ROSULEK Jiří                         Kovostroj C                 352,0         1 / 2

          HOUDEK Jiří                          Kovostroj C                 276,0         1 / 2

Nejbližší zápasy:

4. kolo

06.10.11   čt    17:00    KO Česká Kamenice C - Sokol Ústí n/L. D

07.10.11      17:00    TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Roudnice n/L. B

06.10.11   čt    17:00    TJ Union Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n/L. C

07.10.11      17:00    TJ Rudolfova huť Dubí B - SKK Bohušovice C

08.10.11   so   09:00    TJ Glaverbel Czech Teplice B - TJ Lovosice B

07.10.11      17:00    TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Kovostroj Děčín C

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< únor / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 11779
Měsíc: 127
Den: 5